vize işlemleri .com
vize işlemleri
pasaport işlemleri seyahat-saglik-sigortasi.htm vize-islemleri-danismanlik.htm
vize
Kamboçya Vizesi, Kamboçya vize başvurusu, Kamboçya vize evrakları, Kamboçya büyükelçiliği, Kamboçya konsolosluğu, Kamboçya konsolosluk başvuru

 

 

Büyükelçilik


Konsolosluk
İstanbul Fahri Başkonsolosluğu
Adres : Eski Büyükdere caddesi Park Plaza No:22 Kat:20 34398 Maslak İstanbul
Tel : 0 212 366 50 86
Fax : 0 212 366 50 85
Web : www.kambocya.org.tr
Email : info@kambocya.org.tr

Başvuru Bölgeleri


 

 

Kamboçya Vizesi

Lütfen Vize Tipi Seçin!
Vize Bilgileri

Önemli Uyarılar:

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadırlar.
LACİVERT (Normal) (YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) KIRMIZI (Diplomatik) tüm T.C pasaportlarına vize uygulanmaktadır.!!. (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)
Lütfen Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı olmasına ve mutlaka boş vize sayfasının bulunmasına pasaport temdit süresinin ise en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.
Vize başvuru formları İngilizce olarak hazırlanmış olupeksiksiz olarak - okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı; mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.
İstanbul Kamboçya Fahri Başkonsolosluğu tüm vize müracaatlarını Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 09.00 - 15.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 3-4 iş gününde sonuçlanmaktadır.
Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

 
 

Copyright © 2009 - 2021 Vize İşlemleri - vize-islemleri.com | sitemap