vize işlemleri .com
vize işlemleri
pasaport işlemleri seyahat-saglik-sigortasi.htm vize-islemleri-danismanlik.htm
vize
Yeni Zelanda Vizesi, Yeni Zelanda vize başvurusu, Yeni Zelanda vize evrakları, Yeni Zelanda büyükelçiliği, Yeni Zelanda konsolosluğu, Yeni Zelanda konsolosluk başvuru

 

 

Büyükelçilik

Ankara Büyükelçiliği
Adres : Atatürk Bulvarı. İran Cad No: 13/4 Kavaklıdere/ Ankara
Tel : 0(312) 467 90 54
Fax :
Web :
Email :

Konsolosluk
İstanbul Başkonsolosluğu
Adres : Büyükdere cad. Maya Center No:100 K:24 Esentepe/İstanbul
Tel : 0(212) 244 02 72
Fax :
Web :
Email :

Başvuru Bölgeleri
ANKARA: Tüm bölgelerin Vize başvuruları Ankara’dan yapılmaktadır.


 

Yeni Zelanda Vizesi

Lütfen Vize Tipi Seçin!
Vize Bilgileri

Önemli Uyarılar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadırlar.
LACİVERT (Normal) YEŞİL (Hususi) GRİ (Hizmet) ve KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlardan vize istenmektedir!! (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)
Lütfen Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı olmasına ve mutlaka boş vize sayfasının bulunmasına pasaport temdit süresinin ise en az 6 ay olmasına dikkat ediniz. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız.
Elçilik başvuru esnasında tüm evrakları orijinal yada noter onaylı olarak görmek istemekte ve mevcut evrakların dışında da ek evrak talep edebileceğini ve şahsen görüşmeye çağırabileceğini hatırlatırız.
Vize başvuru formları İngilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı ve mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.
Yeni Zelanda Büyükelçiliği tüm vize müracaatlarını Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 10.00 - 12.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 4-5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulaması yoktur.
Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu vb. gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı önemle hatırlatırız.

 

 
 


Copyright © 2009 - 2021 Vize İşlemleri - vize-islemleri.com | sitemap